Poznaj Xeelo

Platforma Xeelo to innowacyjne narzędzie do konfiguracyjnej budowy i obsługi dowolnych funkcjonalności biznesowych. Platforma umożliwia również scalenie Twoich aplikacji, danych i procesów wokół centralnego systemu Xeelo, dzięki czemu transformacja cyfrowa w Twoim przedsiębiorstwie stanie się rzeczywistością. Jeżeli potrzebujesz usprawnić procesy biznesowe w Twojej organizacji, wyeliminować manualną pracę uzyskując większą wydajność i wysoki poziom kontroli, zintegrować różnorodne systemy, zarządzać danymi przedsiębiorstwa, czy też zarządzać obiegiem pracy bądź dokumentów, to Xeelo jest dla Ciebie.

OBIEG PRACY
I DECYZJE PROCESOWE

Wszechstronna platforma do szybkiej konfiguracji oraz zarządzania procesami biznesowymi, w tym obsługi zgłoszeń, zgód, audytów, ankiet, decyzji oraz komunikacji z pracownikami i klientami.

ZARZĄDZANIE DANYMI
I INTEGRACJA SYSTEMÓW

Centralne zarządzanie oraz dystrybucja  danych podstawowych firmy. Wsparcie dla integracji systemów przy wykorzystaniu różnorodnych metod połączeń oraz konfiguracyjnej konwersji danych.

GENEROWANIE I OBSŁUGA
DOKUMENTACJI

Umiejętność automatycznego generowania oraz zarządzanie
i dystrybucja dokumentacji przedsiębiorstwa.

RAPORTY I PULPITY NAWIGACYJNE BI

Umiejętność śledzenia wydajności i jakości procesów biznesowych oraz interaktywnej analizy zgromadzonych danych przy wykorzystaniu pulpitów nawigacyjnych Power BI.

 

XEELO TO PROSTOTA UŻYCIA
I WYSOKA WYDAJNOŚĆ OPERACJi

Xeelo posiada przyjazny w użyciu interfejs użytkownika,  który wraz z łatwymi w obsłudze funkcjami aplikacji umożliwia redukcję czasu spędzonego na wykonywaniu zadań operacyjnych.

 

Użytkownicy mają ciągły i natychmiastowy dostęp do swojego rejestru zadań. Z centralnego kokpitu mogą oni przeglądać wszystkie oczekujące zadania i zgłoszenia, a zdefiniowane priorytety zapewniają, że najważniejsze zadania zostaną obsłużone w pierwszej kolejności.

 

Xeelo umożliwia swoim użytkownikom elastyczne przeszukiwanie udostępnionych rekordów danych, dokumentów, zadań oraz zgłoszeń, tym samym tworząc centralne cyfrowe repozytorium wiedzy o danych biznesowych.

WYJĄTKOWA
WSZECHSTRONNOŚĆ

Xeelo obsłuży nawet najbardziej złożone, w tym nadzwyczaj nietypowe procesy. Platforma wspiera pełne spektrum od prostych do bardzo złożonych procesów, zawierających wiele założeń, wyjątków oraz zautomatyzowanych czynności.

 

WDROŻENIA BEZ PROGRAMOWANIA

Xeelo w ogóle nie wymaga programowania oraz miesięcy oczekiwań na implementację najprostszej zmiany. Nawet najbardziej złożone ustawienia można konfigurować bez kodowania, a zatem szybko dostosować do nieustannie zmieniającego się biznesu.

URZĄDZENIA MOBILNE
I PRACA OFFLINE

Xeelo pozwala na obsługę zadań operacyjnych bezpośrednio
z urządzeń mobilnych, elastycznie dostosowując się do rozmiaru urządzenia. Aplikacja Xeelo Mobile, działająca na urządzeniach z iOS i Android, umożliwia tworzenie zadań operacyjnych w trybie bez połączenia z siecią (offline).

BEZPIECZNE OPERACJE
I ŚLEDZENIE DZIAŁAŃ

Xeelo chroni Twoje dane wspierając najnowocześniejsze mechanizmy bezpieczeństwa, w tym szyfrowania i uwierzytelniania. Funkcjonalności śledzenia aktywności spełniają wymagania Sarbanes Oxley (SoX) oraz pozwalają z powodzeniem przejść audyty największych firm audytorskich Big4.

 

Branża rozrywkowa: centralna obsługa procesów biznesowych, w tym wsparcie dla operacji finansowych, kadrowych, sprzedaży i zakupów,  zarządzanie danymi podstawowymi, dokumentacją, oraz integracja z ERP.

Branża paliwowa: zgłoszenia ze stacji, np. uszkodzone urządzenia, reklamacje produktów, braki w dostawie, zamówienia materiałów marketingowych.

Sieci handlowe: monitorowanie jakości w sieci sprzedaży wraz z wykorzystaniem pulpitów nawigacyjnych do interaktywnej analizy danych.

PRZYKŁADY UŻYCIA XEELO

Nasz cel to wykorzystanie Xeelo przez 100% użytkowników w Twojej firmie. Z tego powodu każdy użytkownik, który wystawia zgłoszenia, tworzy zadania lub ma jedynie dostęp do odczytu danych lub dokumentów jest użytkownikiem darmowym i nie wymaga płatnej licencji.

 

W Xeelo płacisz jedynie za nazwanych użytkowników, którzy podejmują decyzje w systemie, na przykład dokonują akceptacji zgłoszeń bądź też w inny sposób przetwarzają zgłoszenia lub zadania. Zazwyczaj mniej niż 15% użytkowników Xeelo wymaga płatnej licencji.

O NAS

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści biznesowi i IT posiadający wieloletnie doświadczenie i  umiejętności zdobyte w pracy nad wielomilionowymi projektami w międzynarodowych organizacjach. Głęboko wierzymy, że sukces i osiągnięcie założonej konkurencyjności oparte jest na zaufaniu, gotowości do zmian oraz ścisłej współpracy na partnerskich zasadach.

DANE KONTAKTOWE

Intelligent Partners

ul. Postepu 15C

02-676 Warszawa

www.intelpartners.com

NIP: 8111230411

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 22 2530846

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O XEELO?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI