Kompleksowa obsługa Xeelo

Bądąc oficjalnym partnerem Xeelo, świadczymy kompleksowe usługi, których celem jest skuteczne uruchomienie oraz długofalowe utrzymanie platformy Xeelo w Twoim przedsiębiorstwie. Zakres świadczonych usług jest zależny od Twoich preferencji i potrzeb.

LICENCJONOWANIE

Umowę sublicencyjną na licencje Xeelo możesz podpisać bezpośrednio z nami. W trakcie rozmów dotyczących wdrożenia Xeelo, zaproponujemy najkorzystniejszy dla Ciebie model licencyjny. W zależności od modelu hostingu oraz Twoich preferencji, istnieje możliwość wyboru pomiędzy licencjami wieczystymi bądź odnawialnymi.

HOSTING

Platforma Xeelo może być hostowana w Twojej lokalizacji (on-premise) bądź w bezpiecznej chmurze Microsoft.
W przypadku wyboru rozwiązania w chmurze, współpracujemy z oficjalnym partnerem firmy Microsoft, który będzie dla Ciebie hostował serwery obsługujące platformę Xeelo. W takim przypadku nie musisz martwić się o zakup i utrzymanie infrastruktury serwerowej - partner firmy Microsoft zrobi to za Ciebie. Po wyborze metody hostingu, możemy zainstalować Twoją instancję Xeelo lub też przeszkolić Twój dział IT, który dokona instalacji.

WDROŻENIE

Jeżeli chcesz zaadaptować istniejące szablony procesów Xeelo do potrzeb Twojej organizacji lub też stworzyć dedykowane dla Ciebie procesy, możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów. Analitycy biznesowi będą regularnie analizować Twoje potrzeby, skonfigurują procesy na platformie, przeszkolą pracowników oraz zapewnią wsparcie w  okresie stabilizacji powdrożeniowej. Kierownik projektu będzie z Tobą współpracował w celu zapewnienia płynnego wdrożenia.

UTRZYMANIE

Właściciel Xeelo co miesiąc dodaje nowe funkcjonalności bazowe platformy, tym samym zwiększając jej możliwości funkcjonalne oraz dostosowując ją do nieustannie zmieniających się regulacji prawnych oraz wymogów bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz, żebyśmy comiesięcznie aktualizowali platformę Xeelo oraz świadczyli dla Ciebie serwis powdrożeniowy, tym samym zapewniając ciągłość Twoich operacji, to również możesz na nas liczyć.

 KONSULTING I SZKOLENIA

Zapewniamy powdrożeniowe usługi konsultingowe w tym usługi szkoleniowe dla Twoich pracowników. Chętnie pomożemy, jeżeli w przyszłości będziesz potrzebował zmian w procesach, przy implementacji nowych procesów lub gdy Twoi specjaliści procesowi będą potrzebować dodatkowych szkoleń. Świadczymy również usługi szkoleniowe dla działu IT dotyczące efektywnego wspierania platformy Xeelo.

O NAS

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści biznesowi i IT posiadający wieloletnie doświadczenie i  umiejętności zdobyte w pracy nad wielomilionowymi projektami w międzynarodowych organizacjach. Głęboko wierzymy, że sukces i osiągnięcie założonej konkurencyjności oparte jest na zaufaniu, gotowości do zmian oraz ścisłej współpracy na partnerskich zasadach.

DANE KONTAKTOWE

Intelligent Partners

ul. Postepu 15C

02-676 Warszawa

www.intelpartners.com

NIP: 8111230411

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 22 2530846

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O XEELO?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI